FW
Fastwaycarbon wheels

Technológia

Technológia:

 Cesta:

Cestná cyklistika zažíva "boom" v používaní kotúčových bŕzd a preto ich používame aj mi. Pre dosiahnutie maximálnej kvality sú použité náboje DT Swiss (Swiss made) a výplet Sapim CX-Ray. Ráfik s profilom  38mm ,42mm a 50mm dostali asimetrický tvar pre zvýšenie tuhosti.

 

Gravel:  kolesá pre použitie výhradne s kotúčovými brzdami . Pre dosiahnutie maximálnej kvality sú použité náboje DT Swiss (Swiss made) a výplet Sapim CX-Ray. Ráfiky s profilom 33mm a 44mm a šírkou 30mm zabezpečí maximálnu stabilitu v teréne aj na ceste. Vnútorná širka ráfika je 24mm. Ráfik v najširšej aero časti dosahuje šírku 30mm.

MTB: Tieto 29" bezdušové (pláštové) kolesá sú výnimočné svojou tuhosťou a masívnym prevedením. Sú určené pre  maratón, cross country ,trail, zvládnu aj enduro. V kombinácii ráfiky: FW935", náboje DT swiss 350 a výplet Sapim CX-Ray je hmotnosť týchto kolies 1580g. Predný aj zadný ráfik je asimetrický pre lepšiu tuhosť výpletu. Ráfik zo šírkou 35mm má hmotnosť 430g.

Enduro: Tieto 29" bezdušové (pláštové) kolesá sú výnimočné svojou tuhosťou a masívnym prevedením. Sú určené pre  trail,  a Enduro. V kombinácii ráfiky: FW940", náboje DT swiss 350 a výplet Sapim CX-Ray je hmotnosť týchto kolies 1580g. Predný aj zadný ráfik je asimetrický pre lepšiu tuhosť výpletu. Ráfik zo šírkou 40mm má hmotnosť 430g.